labsintown.pl

Codzienna dawka inspiracji i motywacji

Dom i ogród

Rolety podtynkowe – atrakcyjne rozwiązania dla domu

Rolety podtynkowe – atrakcyjne rozwiązania dla domu

Rolety zewnętrzne charakteryzują się sporą popularnością i z tego względu, że skutecznie podnoszą poziom bezpieczeństwa, obecnie są coraz chętniej wykorzystywane. Wśród różnych propozycji klienci szukają rolet, które odznaczać się będą doskonałymi właściwościami, jakością wykonania i poziomem bezpieczeństwa. Jednak obok tego istotne znaczenie ma również to, jak roleta będzie się prezentować. To właśnie na tym polu jest spora konkurencja między firmami. Wśród rozwiązań wzbudzających zainteresowanie pojawiają się obecnie rolety podtynkowe.

Świetna estetyka, komfortowa obsługa

Rolety podtynkowe, to nowoczesne rozwiązanie, które stosowane jest przede wszystkim w nowych budynkach. Skrzynia rolety jest umieszczona pod powierzchnią elewacji, dzięki czemu pozostaje niewidoczna. Istotne będzie również to, że wymiary rolet podtynkowych klient może dopasować do swoich indywidualnych oczekiwań. Większość firm przygotowuje je według założeń podanych przez klienta. Wykorzystanie rolety podtynkowej gwarantuje bezpieczeństwo oraz perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną budynku. Mechanizm rolety nie będzie ingerował w nadproże, dlatego nie ma strat ciepła i naruszenia energetycznego bilansu budynku.

Wygodne rolety elektryczne

Do najbardziej popularnych propozycji cały czas zaliczamy rolety zewnętrzne podtynkowe elektryczne. To system, który pozwala na wygodne sterowanie roletą i nie powinno budzić zaskoczenia, że taka opcja wykorzystywana jest najczęściej. Wybierając rolety podtynkowe cena będzie uzależniona od rozmiaru zamówionej rolety oraz tego, czy będzie to system sterowania ręcznego, czy elektrycznego. W rozmiarze standardowego okna roleta o sterowaniu ręcznym będzie wydatkiem na poziomie kilkuset złotych. Większe rozmiary czy też sterowanie elektryczne są czynnikami, które wpływać będą na wzrost ceny rolety. W firmie zajmującej się produkcją rolet, takiej jak petecki.eu można zamówić wycenę rolet. Wystarczy przesłać do niej wymiary okien, na których mają być montowane rolety podtynkowe, by uzyskać informację o tym, ile taka inwestycja wyniesie.