Jak wysłać prezent?

Warsztaty to świetny pomysł na prezent z okazji lub bez okazji. Na Labs in Town każdy bilet lub karnet na dowolne zajęcia możesz kupić w wersji prezentowej. W procesie zakupu możesz zaznaczyć opcję „Wyślij jako prezent”, dzięki czemu bilet wygeneruje się bez nadrukowanej ceny oraz z dopiskiem „Prezent”. Wpisz nazwisko osoby obdarowanej w tabelkę, by otrzymała ona bilet ze swoim nazwiskiem. 

Prezent możesz przekazać bliskiej osobie w dowolny sposób. Możesz go wydrukować, samodzielnie przesłać jej mailem albo po prostu wpisać w procesie zakupu jej adres mailowy. Wtedy osoba ta otrzyma bilet mailem bezpośrednio z naszego serwisu z informacją, że otrzymała prezent od Ciebie. Jednocześnie wyślemy również do Ciebie maila z tymi samymi biletami jako dodatkowe potwierdzenie, że zakupiłeś je u nas. Oczywiście każdy bilet może być wykorzystany tylko przez jedną osobę.

Zachęcamy do obdarowywania bliskich prezentami w postaci warsztatów, zajęć, kursów. Dając w prezencie warsztat, dajesz tak naprawdę PRZEŻYCIE, SPOTKANIE, MILE SPĘDZONY CZAS.
Spędzajcie czas razem, wspólnie tworząc piękne rzeczy.