LABS IN TOWN stworzyliśmy z potrzeby. Brakowało nam plaftormy, która skupiałaby w jednym miejscu warsztaty, kursy czy szkolenia organizowane w konkretnym mieście. Jednym słowem wydarzenia, w których chce się brać udział, które inspirują i rozwijają. Męczyły nas długotrwałe poszukiwania odpowiedniego warsztatu, potem dopasowania do niego dnia czy godziny.

Chcieliśmy dostać wszystko w jednym miejscu czyli przede wszystkim informacje o wydarzeniu, organizatorze i cenie oraz możliwość bezpiecznego zakupu. Wymyśliliśmy więc na LABS IN TOWN proste narzędzie, które podpowiada: Co ciekawego mogę zrobić dzisiaj z wolnym czasem w Krakowie? Czego mogę się nauczyć w poniedziałek po pracy w Wałbrzychu?

Zależało nam na stworzeniu platformy, która zachęcać będzie do wyjścia z domu, poznania podobnych nam pasjonatów i zarażenia się entuzjazmem prowadzących. A paleta możliwości jest ogromna: od warsztatów stolarki i tapicerki, przez warsztaty filmowe po kulinarne odkrycia.

Chcemy aby LABS IN TOWN było dla was miejscem, które zaraża kreatywnością i inspiruje. Twórzcie go z nami!


Portal LABS IN TOWN powstał, aby integrować społeczność poszukującą kreatywnych form spędzania wolnego czasu.

LABS IN TOWN to portal do sprzedaży biletów i karnetów oraz do rejestracji uczestników na warsztaty, zajęcia i kursy dla dorosłych i dzieci. Jako uczestnik warsztatów, w prosty sposób wyszukasz tutaj interesujące Cię warsztaty, a zakupiony bilet lub darmową wejściówkę otrzymasz na adres mailowy. Dzięki portalowi Labs in Town w jednym miejscu znajdziesz wiele ciekawych propozycji na spędzanie wolnego czasu. 

Informacje o firmie:

LABSTERS
ul. Sądecka 72
32-700 Bochnia
NIP 868 188 99 40
REGON 123 113 252

kontakt@labsintown.pl